Загальні збори членів Київської міської організації роботодавців оборонної промисловості України

image
08.12.2021

У вівторок, 7 грудня, Київська міська організація роботодавців оборонної промисловості України провела загальні збори за участю Голови Асоціації та окремих керівників обласних організацій роботодавців.

Під час свого виступу Голова NAUDI Андрій Сенченко повідомив, що Асоціація проактивно працює у нормативно-правовому напрямку. Так, представники Асоціації беруть участь в роботі громадських рад при міністерствах та центральних органах виконавчої влади, Координаційної платформи з розвитку ОВТ на базі Мінстратегпрому. Фахівці NAUDI працюють над розробкою нового типового державного контракту на поставку (закупівлю) продукції за ДОЗ, а також в напрямку лібералізації зовнішньоекономічної діяльності в сфері ОВТ.

Також пан Сенченко наголосив на важливості активної участі підприємств-членів в роботі Асоціації як критичного фактору успіху.

В свою чергу, керівник Київської міської організації роботодавців оборонної промисловості України Владислав Бельбас підбив підсумки роботи NAUDI за 2021 рік. Серед ключових здобутків:

  • робота з провідними освітніми та науковими установами України;
  • укладання Угоди про співробітництво з Асоціацією оборонної промисловості Республіки Індонезія, Меморандуму про співпрацю з Тбіліським авіаційним заводом, Меморандуму про співробітництво з консалтинговою компанією Black Trident (США);
  • участь в роботі двосторонніх комісій з військово-технічного співробітництва з іноземними державами;
  • проведення спільної виставкової діяльності;
  • сталий діалог з європейськими Асоціаціями оборонної промисловості.

В рамках заходу члени NAUDI окреслили план дій на 2022 рік і висловили впевненість в успішній реалізації своєї місії з забезпечення української армії сучасною зброєю та просування продукції національного ОПК на міжнародній арені.

Новини
image

АНДРІЙ СЕНЧЕНКО: ЯК ЗУСТРІТИ ВОРОГА, ЯКЩО ВІН ПОВЕРНЕТЬСЯ?

Пере...

19 Березня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Анонс
image

Підприємствам-членам Асоціації оборонної промисловості України

В Україні ро...

16 Березня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Анонс
image

NAUDI створює координаційний центр

В умовах збр...

10 Березня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю