УЧАСНИК NAUDI ВИРОБНИЧА-ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ DEVIRO НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2021» ПРЕДСТАВИТЬ БПЛС CICONIA

image
11.06.2021

Безпілотна літальна система Ciconia – автономний дистанційно керований БпЛА для вирішення різних завдань повітряної розвідки, патрулювання, картографування місцевості з можливістю передачі актуальної інформації в режимі реального часу.

У цьому комплексі реалізована концепція автоматизованого управління протягом усього польоту, що значно полегшує роботу оператора і дозволяє сконцентрувати увагу на аналізі інформації, що надходить з БпЛА.

Управління БПЛА здійснюється за криптографічним цифровим радіоканалом, що дозволяє отримувати телеметричні дані протягом всього періоду польоту. Оператор може відстежувати на супутникових картах розташування БпЛА, коригувати маршрут, працювати з корисним навантаженням і давати інші команди. Навіть в разі придушення сигналу БпЛА здатний продовжити автономний політ, повернутися і здійснити посадку в запрограмованій точці.

БпЛА мають спеціальну анти-РЕБ систему DEVIRO, яка розпізнає середу навмисних перешкод (GPS блокування/спуфинг) і автоматично перемикається в інерційний режим SINS/AHRS. Для неможливості визначення місця зльоту БпЛА може злітати в режимі радіомовчання. Оператор може включати і вимикати передачу відео в будь-який час.

БпЛА мають більші параметрами опору вітру і можуть використовуватися зі швидкістю вітру до 20 м / с. Радіус польоту 55 км (загальна протяжність маршруту 100 км), час знаходження у повітрі 1,5-3,5 години (залежить від комплекту), за умови: температура повітря від -20С до + 55С, швидкість вітру до 12 м / сек.

Програмне забезпечення центру управління польотом DEVIRO полегшує планування і моделювання картографічної місії. Планування місії відбувається в візуальному режимі, програма попередить про перевищення максимальної довжини маршруту. Центр управління польотами надає інструменти для швидкого доступу до функцій управління корисним навантаженням, корекції місії, аварійних варіантів. Під час польоту оператор отримує детальну інформацію про БпЛА і про навколишнє середовище.

Виробнича-Інноваційна компанія DEVIRO спеціалізується на проектуванні, розробці і виробництві безпілотних літальних апаратів, програмного забезпечення для аналізу і обробки отриманої інформації.

Подробиці незабаром на стенді NAUDI (павільйон №2, місце №2-А31) на виставці «Зброя та безпека-2021».

Drivers
image

IIS Error Logs and Other Ways to Find ASP Net Failed Requests

31 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Save a Screenshot as a PDF on Windows 10 Computers

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

c++ How can I take a screenshot in a windows application?

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Quickly Take a Screenshot in Windows Tech

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю