ПЕРША ПУБЛІЧНА ПОЯВА МОДЕРНІЗОВАНОЇ РАДІОЛОКАЦІЙНОЇ СТАНЦІЇ П-18С ВІДБУДЕТЬСЯ НА СТЕНДІ NAUDI ПІД ЧАС ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2021»

image
14.06.2021

Перша публічна поява модернізованої радіолокаційної станції П-18С відбудеться на стенді NAUDI під час виставки «Зброя та безпека 2021»

Вже у вівторок, 15 червня, очільникам держави, професійний спільності та публіці буде перше представлено модернізовану радіолокаційну станцію П-18С, розроблену учасником NAUDI компанією «Системний Електронний Експерт».

На відміну від модернізацій інших компаній, розміщених на 2 транспортних засобах, П-18С встановлено лише на один причіп-контейнер. Крім того, РЛС оснащена виносним робочим місцем, що дозволяє дистанційно керувати станцією та отримувати всю необхідну інформацію щодо положення повітряних об’єктів.

Ергономічність та зручність управління – не єдині характеристики, за якими П-18С перевершує конкурентні розробки. РЛС має збільшений міжремонтний ресурс, одночасно відслідковує більше повітряних цілей та використовує новітні цифрові алгоритми обробки даних.

Подробиці на стенді NAUDI (павільйон №2, місце №2-А31) на виставці «Зброя та безпека-2021».

Новини
image

Вітання!

У вівторок, ...

8 Грудня 2021 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Об'єднання
image

ЩОБ СТВОРИТИ СУЧАСНУ АРМІЮ, НАМ ПОТРІБНО ВП’ЯТЕРО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ – АНДРІЙ СЕНЧЕНКО

Але проблеми...

1 Листопада 2021 • ~ 4 хвилини
Читати повністю