НА ВИМОГУ АСОЦІАЦІЇ КАБМІН РОЗБЛОКУВАВ ВИКОНАННЯ ДЕРЖОБОРОНЗАМОВЛЕННЯ

image
15.03.2021

Кабінет Міністрів України на вимогу виробників озброєння вніс зміни до Постанови №1198, якими розблокував безперебійне фінансування державних оборонних витрат.

Документом, який опубліковано на Урядовому порталі, із 9 грудня заборонялася передоплата за товари і послуги, придбані за рахунок бюджетних коштів, крім товарів, призначених для протидії Covid-19. Це фактично унеможливлювало фінансування замовлень на виготовлення сучасної військової техніки і озброєння, а також проведення дослідно-конструкторських робіт в цій сфері. Під загрозою зриву опинилися виробництво і постачання в інтересах Збройних Сил протикорабельних комплексів “Нептун”, РСЗВ “Вільха”, САУ “Богдана” і багатьох інших позицій.

У зв’язку з цим Андрій Сенченко, Голова Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України, терміново звернувся до Кабміну, СБУ, РНБО і Генпрокуратури з вимогою невідкладно внести до Постанови зміни, які забезпечили б безперебійне фінансування оборонних витрат, і провести розслідування обставин, пов’язаних з підготовкою й ухваленням документу в такій редакції.

Під тиском із боку виробників озброєння Кабміном внесено зміни до пункту 3 скандальної постанови і вирішено доповнити його словами і цифрами:

“Для задоволення потреб національної безпеки й оборони відповідно до основних показників державного оборонного замовлення на 2020-2022 роки, а саме закупівлі безпілотних авіаційних комплексів, бойових кораблів, високоточного ракетного, ракетно-реактивного і артилерійського озброєння, ракет та боєприпасів, зокрема підготовки та освоєння виробництва крилатих ракет, літаків для потреб Збройних Сил, озброєння, військової і спеціальної техніки за міжнародними домовленостями (угодами, контрактами), у тому числі укладеними із спеціалізованою організацією, яка здійснює закупівлі, а саме Агенцією НАТО з підтримки та постачання (NATO Support and Procurement Agency)”, – йдеться у змінах до постанови.

Від сьогодні, 23 грудня, Постанова №1198 діятиме в такій редакції

Drivers
image

IIS Error Logs and Other Ways to Find ASP Net Failed Requests

31 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Save a Screenshot as a PDF on Windows 10 Computers

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

c++ How can I take a screenshot in a windows application?

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Quickly Take a Screenshot in Windows Tech

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю