Підприємства

image

ТОВ «РЕФОРМ»

Компанія «Реформ» – провідний український виробник на ринку спеціалізованих автомобілів, які успішно експлуатуються в багатьох галузях промисловості. Вироблено тисячі спеціалізованих і броньованих автомобілів, налагоджений процес конвеєрного виробництва, що гарантує високу якість і оперативні терміни виробництва. Висока якість продукції досягається за рахунок використання сертифікованих комплектуючих, високоякісного сучасного технологічного обладнання. Вибираючи нашу компанію – Ви вибираєте високу якість роботи кращих фахівців з виробництва спеціалізованих автомобілів в Україні. Компанія використовує інноваційні рішення, засновані на використанні сучасних, більш міцних і легких застосовуваних матеріалах здатних значно продовжити термін служби Вашого автотранспорту.

Основний напрямок діяльності – комплексне забезпечення спеціалізованим і броньованим автотранспортом підрозділів інкасації банківських установ, охоронних і CIT (cash-in-transit) компаній, виробництво броньованих автомобілів для силових відомств, виробництво броньованих автомобілів для інкасації, сертифікованих інкасаторських сейфів, бронювання автомобілів для приватних осіб, виробництво автомобілів екстреної медичної допомоги.

РЕФОРМ успішно співпрацює в проектах з проектування і виробництва спеціалізованих автомобілів під індивідуальні технічні вимоги Замовників – мобільні центри, мобільні майстерні та автомобілі офіси, спецтехніка які успішно експлуатуються в силових відомствах, аварійних службах, великих підприємствах державного і приватного сектора.