Підприємства

image

ТОВ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ “СУМСЬКИЙ ЗАВОД ГУМОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ”

Сумський завод гумотехнічних виробів – це сучасне багатопрофільне промислове підприємство, яке традиційно випускає продукцію високої якості, яка користується великим попитом у населення, промислових підприємствах та організацій. ТОВ «НВО «СЗГТВ» спеціалізується на виробництві гумотехнічних виробів (формових, неформових, гумових сумішей, регенерату, крихти гумової)

В експлуатацію діюче підприємство було введене в 1952 році. Перша його продукція – натуральний каучук. Після реконструкції, яка тривала протягом чотирьох років, почали випуск регенерату – продукт переробки вживаних шин, яка широко застосовується в шинної та гумотехнічної галузях в якості часткової заміни каучуку. Зростаючі потреби народного господарства вимагали подальшого розширення та розвитку виробництва, освоєння нових видів продукції. В 1964 році було введено в експлуатацію цех формової техніки, де сьогодні випускаються великий перелік найменувань гумотехнічних виробів для комплектації різних машин та механізмів. Основними споживачами продукції є великі виробничі об’єднання сільськогосподарського і хімічного машинобудування та залізничного вагонобудування.

Одним із основних видів продукції, яку виготовляє підприємство, є формові гумотехнічні вироби та технічні пластини. За способом виробництва продукція виготовляється литим або компресорним методом. В залежності від умов експлуатації виготовляється із гумових сумішей, які витримують високу та низьку температуру повітря, середу масел та бензину, кислот і лугів, мають пружні властивості та різну ступінь твердості.