ЧЕРГОВІ ВИПРОБУВАННЯ СНАРЯДУ ДЛЯ САУ «БОГДАНА» – УСПІШНІ

image
22.06.2021

Минулого тижня учасник NAUDI компанія «Рубін-2017» спільно з ДП «Павлоградський хімічний завод» успішно провела чергові випробування уламково-фугасного снаряду калібру 155 мм для самохідної артилерійської установки «Богдана». Новий снаряд відповідає стандартам НАТО та є ініціативною розробкою компанії «Рубін», виконаною за рахунок власних оборотних коштів без бюджетного фінансування. https://caspo777.web.fc2.com/

Снаряд для «Богдани» виготовлений з української сталі, споряджений високоякісною вибуховою речовиною виробництва Павлоградського хімзаводу і не включає будь-яких імпортних компонентів.

В рамках статичних випробувань нового снаряду перевірено фугасну та уламкову дію, а також безпеку у разі падіння з висоти. Підрахунок і розподіл уламків убойної сили підтвердив високу якість українського снаряда та його відповідність кращим зразкам виробників країн НАТО.

Своєчасна розробка, випробування і запуск серійного виробництва українських снарядів для нової САУ дозволить зміцнити незалежність нашої країни в питаннях забезпечення обороноздатності.

Компанія «Рубін-2017» готова до наступних етапів випробувань нового снаряда. Справа за малим – зломити опір чиновників Міноборони, які взяли курс на блокування українських виробників і закупівлю імпортного мотлоху за непрозорими схемами.

Довідка: САУ «Богдана» – перший зразок важкого озброєння натовського калібру, розроблений і вироблений в Україні. Наразі САУ проходить державні випробування.

Drivers
image

IIS Error Logs and Other Ways to Find ASP Net Failed Requests

31 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Save a Screenshot as a PDF on Windows 10 Computers

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

c++ How can I take a screenshot in a windows application?

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю
Drivers
image

How to Quickly Take a Screenshot in Windows Tech

24 Серпня 2022 • ~ 4 хвилини
Читати повністю