Про нас

image

imageКОНТЕКСТ

До початку російської збройної агресії проти України в нашій країні не існувало приватних підприємств, які спеціалізувалися на розробці і виробництві військової техніки та озброєння.

У стислі терміни фахівці та підприємці, які ніколи раніше не займалися питаннями безпеки і оборони, змогли швидко зрозуміти потреби сектору і забезпечити виконання нагальних завдань, що постали перед силовими відомствами країни.

За оцінками експертів, сьогодні близько 60% замовлень в рамках держоборонзамовлення виконується саме приватними компаніями оборонно-промислового комплексу.

imageПРО НАС

У 2020 році, з метою консолідації перспективних українських виробників військової техніки, озброєння і боєприпасів було засноване Об’єднання організацій роботодавців «Національна Асоціація оборонної промисловості України».

NAUDI – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує територіальні та галузеві організації роботодавців оборонної промисловості.

imageНАША МІСІЯ

Місія Асоціації – забезпечити українську армію сучасною зброєю, зміцнити кадровий і виробничий потенціал оборонних галузей, допомогти українським виробникам зайняти гідне місце на світовому ринку високотехнологічної продукції.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

image
Економічний

NAUDI допомагає створювати рівні умови на ринку озброєння та військової техніки України, сприяє залученню новітніх технологій та іноземних інвестицій в Україну, організовує співпрацю з провідними іноземними організаціями у сфері розвитку ОПК.

image
Інформаційний

NAUDI бере участь у формуванні оборонно-промислової політики держави, формує позитивний імідж оборонно-промислового комплексу України за кордоном, надає інформаційну підтримку компаніям-учасникам.

image
Експортно-інвестиційний

NAUDI консолідує зусилля українських оборонних підприємств з просування конкурентоздатної продукції на зовнішніх ринках, залучаємо учасників асоціації до спільних проєктів з НАТО і ЄС, працює над відновленням експортного потенціалу України.

image
Нормативно-правовий

NAUDI бере участь у розробці концепцій та програм реформування ВПК, системи забезпечення Збройних сил України та інших військових формувань військовою та спеціальною технікою і озброєнням, сприяє проведенню системних реформ у сфері безпеки і оборони, а також впровадженню ефективних державних та державно-приватних механізмів у сфері модернізації наявних, розробки та впровадження новітніх зразків військової техніки, озброєння та боєприпасів.

Керівництво

image
Андрій Сенченко
голова об’єднання

Український політик, громадський та державний діяч Експерт в сфері безпеки і оборони, співавтор стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу, Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України біля міста Іловайськ Донецької області.

image office@naudi.org.ua
image
Сергій Томчані
заступник голови

image director@naudi.org.ua
image
Юрій Чмир
виконавчий директор

Спеціаліст в області інформаційних технологій та автоматизації, бізнес-аналітик Керівник команди проєкту побудови системи оборонного планування міністерства оборони України; керівник проєкту побудови управління логістикою збройних сил України (обидва на стадії реалізації)

image director@naudi.org.ua

Правління Об’єднання

image
Андрій Сенченко
голова об’єднання
image
Сергій Томчані
заступник голови
image
Юрій Чмир
виконавчий директор
image
Владислав Бельбас
Голова Київської міської організації роботодавців оборонної промисловості
image
Володимир Свєтличний
Голова Харківської обласної організації роботодавців оборонної промисловості
image
Єгор Коваленко
Голова Київської обласної організації роботодавців оборонної промисловості
image
Геннадій Дорошенко
Голова Сумської обласної організації роботодавців оборонної промисловості
image
Роман Черняк
Генеральний директор ПрАт “АвтоКрАЗ”